preloder

Hakkımızda

Motto11 sadece bir fotoğraf stüdyosu değil kurumsal çalışmayı adı gibi motto edinmiş bir fotoğraf ajansıdır.

Fotoğraf ajansı olmanın fotoğraf stüdyosundan ayrıldığı en hassas ve önemli nokta kullanılacak mekanın seçilmesinden, destek ekiplerin ayarlanmasına (cast, saç, makyaj, styling vb), e-ticaret sitesi, katalog veya sosyal medya hesaplarında kullanılacak olan görsellerin düzenlenmesi, bu görsellerin grafik tasarımlarının yapılmasına kadar olan bütün süreçlerin profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştirilmesidir.

Bizim için her çekim yeni bir yolculuk demek. Yolculuk etmek tutku ister. Fotoğraf çekmek, çekilen fotoğrafı işlemek, destek hizmetlerin temalarının her ayrıntısını planlamak en büyük tutkumuz. İşte bu nedenle sadece bir fotoğraf stüdyosu değil, fotoğraf ajansı kurduk.

Motto11 olarak biz, müşterilerimizin taleplerini son derece dikkate alarak onların istediklerini kendi deneyimlerimizle harmanlıyoruz. Bu değerli harmanın neticesinde, farklı konseptler üretiyor ve en mükemmel sonuca ulaşıyoruz.

Bütün süreçlerinde sonunda çözüm ürettiğimiz büyük veya küçük her firmaya efektif ve en kaliteli hizmeti sunmak en temel hedefimizdir.